Blogerski przewodnik 
JEDYNY TAKI PRZEWODNIK W POLSCE. 
POBIERZ
- - 
JESIENNE WYDANIE PRZEWODNIKA
A więc przyszła pora na jesienne wydanie Blogerskiego przewodnika po świecie. W tym numerze powłóczycie się po Kopenhadze, a jeśli macie ochotę możecie nawet zaszaleć i poimprezować z Wiolą do rana. W pobudce pomoże Wam Filip, które opowie o 10 najlepszych kawiarniach, w których przyszło mu pić kawę podczas podróży dookoła świata. A potem będzie już tylko relaks. Długie spacery po Vancouver gwarantuje Zosia i Ruben. Potem proponuję jogę w Barcelonie i zachód słońca w Bournemouth.
WYJĄTKOWE MIEJSCA
W tym wydaniu Przewodnika zobaczycie Brukselę, Kopenhagę, Vancouver oraz Bournemouth. Przeczytacie również o 10 najlepszych kawiarniach na świecie.
AUTORZY
Polscy blogerzy rozsiani po całym świecie, których łączy jedno: pasja do podróży. W tym wydaniu swoje miejsce na ziemi prezentują:
Wiola Straczewska
Marta Bulik
Zosia & Ruben
Ewelina Leśniewska
Filip Turowski
ZDJĘCIA
Te wszystkie wyjątkowe opowieści nabierają smaku dzięki genialnym fotografiom.
- - 
Cześć!
 To ja jestem sprawczynią tego zamieszania :) Nazywam się Angelika i na co dzień znajdziecie mnie na blogu a dreamer's life

Jestem miłośniczką podróży i życia w rytmie slow. Ten Przewodnik ma pokazać jak wiele ciekawych miejsc można znaleźć poza typowymi turystycznymi szlakami. 
Odważ się na podróż życia i ... 
... POBIERZ PRZEWODNIK
Poranki, popołudnia i weekendy spędzamy jeżdżąc na rowerze, spacerując, odkrywając to co nas otacza… Najbardziej w życiu cenimy sobie wolność, dlatego pewnego dnia spakowaliśmy się w dwa plecaki i ruszyliśmy przed siebie. 
- Zosia & Ruben 
  everydayroutes.com
Nie potrafię usiedzieć w miejscu i poddać się zwyczajnej rutynie, szarego dnia codziennego. Uważam, że trzeba się rozwijać, uczyć i zdobywać więcej. Sięgać do gwiazd i realizować swoje marzenia. Tylko tak możemy w życiu znaleźć drogę do prawdziwego szczęścia.
- Ewelina Leśniewska
  veganisland.pl
ROZPOCZNIJ NIEZWYKŁĄ PODRÓŻ
[bot_catcher]